​​​  ​

Skip Navigation LinksInformacje-o-nas

O nas

 
PEPUG logo
PEPUG, czyli Polska Grupa Użytkowników i Profesjonalistów Exchange (Polish Exchange Pro and Users Group) jest grupą administratorów, konsultantów, inżynierów systemowych zajmujących się systemami wymiany wiadomości we organizacjach. Skupiamy się przede wszystkim na produktach Microsoft: Exchange Server i Office Communications Server i Lync/Lync Server. Ale jesteśmy otwarci także na inne rozwiązania a także problemy dotyczące całej branży wymiany wiadomości. Jeśli jesteś entuzjastą poczty elektronicznej i innych form komunikowania się, jeśli pracujesz z systemami pocztowymi i masz ochotę dzielić się wiedzą (a także tylko słuchać) uważamy że powinieneś się do nas przyłączyć. Chcemy by grupa umożliwiała wymianę informacji, doświadczeń i najlepszych praktyk nie tylko o samym dotyczących bezpośrednio Microsoft Exchange Server, ale także o produktach pokrewnych – do archiwizacji, walki z wirusami i spamem, raportowanie, sprzęcie dedykowanym dla systemów pocztowych, i cokolwiek tylko dotyczy wymiany informacji w organizacjach.

 

Spotkamy się zazwyczaj raz na dwa miesiące w czasie spotkań twarzą w twarz, a w miesiącach gdy nie ma spotkania w realu prowadzimy sesję on-line.
 
Na co dzień uczestnicy grupy udzielają pomocy na forum portalu społeczności specjalistów IT – wss.pl. Jeśli chcesz się z nami skontaktować – wyślij proszę e-maila pod adres
organizatorzy@pepug.org.
Pozdrawiamy,
liderzy PEPUG